BOGGIE - Karácsonyi ráhangolódós koncert
Boggie hagyományosan minden évben karácsonyi koncerttel zárja az évet. Ezúttal visszatérünk a Lóvasútba a zugligeti erdőbe.
több
Boggie hagyományosan minden évben karácsonyi koncerttel zárja az évet. Ezúttal visszatérünk a Lóvasútba a zugligeti erdőbe.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. december 4. csütörtök, 19:00
Boggie saját dalai mellett karácsonyi örökzöldekkel is készül.
A koncert, ahogy azt az elmúlt években már megszokhattuk, meghitt és családias hangulatú lesz. Szeretettel látjuk a gyermekeket is szüleikkel!
A családosoknak gyerekjeggyel kedveskedünk, 0-6 éves korig pedig ingyenes a belépés!
Tökéletes ráhangolódás az ünnepekre!
Gyertek, hangolódjatok Velünk a karácsonyra december 4-én a Lóvasútban és zárjuk együtt a 2025-ös évet!
Jegyértékesítés hamarosan!
Felállás:
Boggie - ének
Antal Gábor - zongora, melodika
Szakonyi Milán - gitár
Szabó Tamás - ütőhangszerek
Simkó-Várnagy Mihály - cselló
Jegyek válthatók online a lovasut.jegy.hu oldalon, személyesen a MOMkult jegypénztárban és előadás előtt a helyszínen.
Jegyár:
|
ELŐVÉTEL (koncert napjáig) |
6990 Ft |
|
NORMÁL |
7990 Ft |
|
HELYSZÍNI |
8990 Ft |
|
GYEREKJEGY (6-14 ÉVES KORIG) |
2990 Ft |
Limitált férőhelyes részvételi lehetőség a zártkörű főpróbán és a jóérzés, hogy támogattad egy független színházi előadás létrejöttét; a tudat, hogy részese vagy egy új kortárs magyar irodalmi alkotás színpadra alkalmazásának. Ha kíváncsi vagy milyen egy főpróba, ez a te támogatói jegyed. Nevében az íze: ezt az alkalmat még próbának tekintjük, de beleshetsz rá. Lehet, hogy megállunk, lehet, hogy visszaismétlünk egy-egy jelenetet. Jelen lesz egy fotós, de nem fog zavarni. Ráadásul az elsők között láthatod az előadást!
A dráma a kommunikációképtelenségről beszél. Tudunk kérdezni egymástól? Egyáltalán akarunk? Van rá igényünk? Mitől tartunk? Vagy egyenesen félünk? Aztán meg már késő.
A 100. előadást a Budapesti Színházak Éjszakája keretében ünnepeljük 2026. március 21-én, 22:30-as kezdéssel. Regisztráció hamarosan! "Néhány kör séta, emlékek és egy óra az életedből. Most azt kérdezed, hogy egy óra az életemből? Az enyémből? Igen! A Tiédből is. Meg akik még ülnek veled egy körben. Ez a farm. A kút. Mersz a mélyére nézni? Egy órát kérek és ha adod, megpróbálok többet visszaadni! Telik..."
A zenés szövegszínház Léna és Péter örvényszerű házasságát meséli el, a feleség és a férj szemszögéből egyaránt.
Ezzel az opcióval azoknak szeretnénk kedvezni, akiknek nem megfelelőek a március elejei dátumok, de szeretné bebiztosítani a helyét az előadásra.…
A 0-4 éves korosztályt és szüleiket, nagyszüleiket várja a Lóvasút babaszínházi sorozata.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!