Program


Psszt! Némafilmvetítés - Klasszikus rajzfilmek

Psszt! Némafilmvetítés - Klasszikus rajzfilmek

A hosszú, meleg, budapesti nyári estéken mi is lehetne jobb program, mint a fákkal körülölelt zugligeti Lóvasúton klasszikus némafilmeket nézni, és közben Répászky Miklós Dániel zongorajátékát hallgatjuk.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. július 25. csütörtök, 18:00

Ha megéheznénk, a messze földön híres EBER desszertező kínálatából válogathatunk. (A cukrászda 19 óráig tart nyitva.)

A Lóvasút falán klasszikus rajzfilmek és igazi klasszikusok peregnek!
07.14. (péntek) 19:00 A generális (1926) (eredeti címe: The General)
08.02. (szerda) 18:00 Klasszikus rajzfilmek
08.15. (kedd) 19:00 Bohémek (1926) (eredeti címe: La Bohéme)
08.30. (szerda) 18:00 Klasszikus rajzfilmek

Zongorán játszik: Répászky Miklós Dániel

Beltéri esemény.

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
Regisztrációs jegyek elérhetők a  lovasut.jegy.hu  oldalon.

Ajánlatunk


A dráma a kommunikációképtelenségről beszél. Tudunk kérdezni egymástól? Egyáltalán akarunk? Van rá igényünk? Mitől tartunk? Vagy egyenesen félünk? Aztán meg már késő.

A MONDJ IGENT! monodráma Eszter történetét meséli el, akit befolyásos és vagyonos apja évekkel ezelőtt férjhez akart adni egy barátja fiához, pusztán vagyoni érdekből, de Eszter hallani sem akart erről. Ő saját életet, saját szakmát épít, a saját útját akarja járni gyerekkora óta.

Immáron negyedik éve kezdi az Újévet a Barcarola Kvartett „Évköszöntő Koncerttel”. Nem is eggyel, hanem rögtön kettővel. A tavalyi nagy érdeklődésre és teljes teltházra való tekintettel 2026. január 3-án ugyanis kétszer adják elő műsorukat:16:00-kor és 19:00-kor. Műsoruk, mint mindig, most is meglepetés, de – ahogy megszokhattuk tőlük – biztosak lehetünk benne, hogy színes, változatos és mindenki számára élvezetes programot hallhatunk. A zeneművek saját feldolgozásban, vagy átiratban hangzanak el, ami szintén az együttes sajátossága. A koncerteken ezúttal egy csodálatos hárfaművész, Bábel Klára lesz a vonósnégyes vendége.

Ajánló


Cantete Amorose A BACCHUS CONSORT lemezbemutató koncertje Giovanni Battista Bassani világi kantatai és trioszonatai

"Néhány kör séta, emlékek és egy óra az életedből. Most azt kérdezed, hogy egy óra az életemből? Az enyémből? Igen!…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!